Veškeré ceny uvedené u náušnic jsou za kompletní pár. DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1000 kč na pobočky zásilkovny.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O mně

Kdo se ukrývá za Notasheep?
Jsem Hanka Melčová, ve dne dvojnásobná máma a v noci grafička s láskou pro čistý design, geometrii a minimalismus. Pohání mě káva a nekončící touha tvořit. Přemíru mužské energie (momentálně mám doma tři chlapy) jsem toužila něčím vyvážit a po pokusech (a omylech) vznikla moje značka šperků Notasheep.

Vystudovala jsem grafickou školu a jako grafička na volné noze pracuji už spoustu let. Sázím knihy a časopisy, tvořím loga, dělám (re)branding, letáky, tiskoviny… a čím dál tím víc jsem si přála vytvořit něco svého, v čem bych ty grafické zkušenosti mohla také uplatnit.

Slovní hříčka not-a-sheep (tedy nebuď ovce) vznikla už v roce 2015 - necelý rok po tom, co se ze mě stala máma a život se tak trochu otočil. Pořád si pamatuji ten večer, kdy jsem stála na balkóně - všude byl klid, ale v hlavě to bez přestání šrotovalo. Název v sobě kombinuje lehký apel k samostatnému myšlení a touze odlišit se (to já ráda).

Notasheep jsou designové šperky (převážně) z různých druhů plexiskla, které vyrábím (často v limitovaných kolekcích) tak, aby to byla pořád zábava! Sériová výroba není nic pro mě a dělat 50 stejných kusů najednou je občas trochu otrava. Ale nebráním se výzvám (naopak!) a jakékoli Vaše přání se pokusím zrealizovat.

Do plexiskla jsem se zamilovala, protože je jako pírko a i ty výraznější kousky jsou lehoučké a nijak vás nebudou omezovat. Asi nejtypičtější je pro mě plexisklo metalické, s tím pracuji nejčastěji a nejradši - a propašuji ho skoro všude.

   


Tým Notasheep?
Od nákresů, jejich realizaci, focení a samotný prodej hledejte mě. :-) Grafická práce je často samotářská, proto si nejvíc užívám výstavní a prodejní akce, kde se s vámi mohu osobně potkat a popovídat. A když potkám slečnu či dámu s náušnicemi, které jsem vlastnoručně vyrobila, pokaždé se tetelím blahem. Ten pocit se prostě nikdy neomrzí!

Kde koupíte šperky Notasheep?
Kompletní seznam je zde.

Budete-li potřebovat s čímkoli poradit nebo prověřit dostupnost produktu, určitě mi napište na info@notasheep.cz , nebo zprávu na facebook nebo instagram. A kdyby se Vám třeba jedna naušnice ztratila, napište taky – budu-li mít ještě materiál, chybějící vyrobím znovu. 

Díky že jste to dočetli až sem! :-)
Hanka

P.S. Na závěr ještě přidávám všeříkající a geniální obrázek od terezap