Veškeré ceny u náušnic jsou uvedené za kompletní PÁR. 🖤🖤 Dárek k nákupu pro objednávky nad 1200 kč. 🎁 Doprava zdarma pro objednávky nad 1400 kč. 🚚

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 633 hodnocení
5
633x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JV Avatar autora Jana Vejmelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.4.2026
Náušnice jsou nádherné a přišly s milým vzkazem a krásně zabalené. Milá byla i komunikace s obchodem. Vřele tento obchod doporučuji.
JP Avatar autora Jitka Plchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.4.2026
Jsem moc spokojena. Nausnice prisly rychle, jsou krasne, lehoucke, originalni a proste dokonale
H Avatar autora Helena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.4.2026
Naušnice jsou krásné a originální. Chválí mi je dospělé ženy i holčičky :)
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.4.2026
Hned jak mi dorazila první objednávka pár naušnic na zkoušku, jsem objednala druhou várku, protože jsou naprosto úžasné, originální, výrazné, lehoučké na nošení, prostě pecka ! 👌
ŽF Avatar autora Žaneta Fišerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.4.2026
Velmi spokojena. Zboží došlo defakto obratem. Doporučuji ❤️
MN Avatar autora Monika Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.4.2026
PK Avatar autora Petra Koželoužková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.4.2026
Náušnice jsou prostě bomba👍👍👍👍👍Když mě v nich někdo vidí, nemůže se vynadivat.😊😊😊😊😊
PR Avatar autora Petra Röderová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.4.2026
Úžasné a návykové náušnice. Jedinečná krása. Jsem moc spokojená, vždy rychlé dodání, pečlivě zabalený balíček. Náušnice se dobře nosí a dělají velkou radost. Doporučuji! ❤️
PP Avatar autora Petra Poláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.4.2026
doporučuji, už je nosí i moje sestra
VJ Avatar autora Veronika Jánská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.4.2026
Začalo to několika páry na zkoušku a pokračovalo absolutní závislostí. Každá objednávka je rychlé vyřízená a krásně zabalená. Pestrý výběr barev a velikostí uspokojí každého. Náušnice jsou originální, hravé a neotřelé. A to mě baví!
IH Avatar autora Irena Henychová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.4.2026
Dárek pro dceru a myslím, že potěšil 😉
BT Avatar autora Blanka Toulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.4.2026
Všechno supr- šperky krásné, doručení bleskové.
PK Avatar autora Pavel Kunc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.4.2026
SP Avatar autora SIMONA Písaříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2026
SWITCH IT mirror VIOLET nejkrásnější 🫠
JH Avatar autora Jana Hůlková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.4.2026
Krásné náušnice, spokojenost
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.4.2026
Jsem absolutně spokojená. Určitě to nebyl moje poslední objednávka Rozhodně nákup doporučuji 👌
MP Avatar autora Martina Putova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.4.2026
Náušnice jsou úplně Top!!Jsou krásný a skvěle drží !😍
MM Avatar autora Milada Machová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.4.2026
Velmi si cením rychlého jednání při doposlání náhradních uzávěrů, které nebyly přiloženy k zásilce. Vstřícné a rychlé jednání. Děkuji.
KS Avatar autora Kateřina Suchanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.4.2026
SV Avatar autora Stáňa Valentová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.4.2026
Rozhodně bych nákup u paní Hanky doporučila. Nejen náušnice jsou krásné,ale i komunikace s paní Hankou je milá 🙂

Ovládací prvky výpisu

633 položek celkem