Veškeré ceny u náušnic jsou uvedené za kompletní PÁR. 🖤🖤 Dárek k nákupu pro objednávky nad 1200 kč. 🎁 Doprava zdarma pro objednávky nad 1400 kč. 🚚

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 633 hodnocení
5
633x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Luci ČERMÁKOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2026
MK Avatar autora Marcela Kroupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2026
VSE moc super 👍
MK Avatar autora Mirka Köhlerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2026
KM Avatar autora Kateřina Matyášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2026
K Avatar autora Karla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2026
Rychlé dodání, vstřícný a individuální přístup. Zboží přichází pečlivě zabalené a je radost takový balíček otevírat. Doporučuji a děkuji!
KV Avatar autora Květoslava Vyvadilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2026
Rychlé dodání.
AB Avatar autora Adriana Braunova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2026
Krásné vyrobky
ZK Avatar autora zuzana krušinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
DOPORUČUJI ! rychlé a milé dodání...naušnic moc krásné :-)
Avatar autora Klára Šlégrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
LB Avatar autora Lucie Benešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
Krásné náušnice, rychlé dodání a milý dáreček. Děkuji
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
S nákupem jsem velmi spokojená. Rychlé dodání zboží, které bylo krásně zabalené. Náušnice jsou úžasné. Vřele doporučuji
RT Avatar autora Renáta Thomanková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2026
Náušnice jsou krásnější než na fotce. Jsou moje první a jsem velice překvapena. Zásluhu na tom má i úžasné balení. Moc děkuji ❤️
KU Avatar autora Kateřina Ulrychová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2026
LP Avatar autora Lucie Pluhařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2026
LP Avatar autora LUCIE PACKOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2026
Doporučuji všem, šperky jsou opravdu krásné a všichni je chválí. Zaslání zboží rychlé, krásně zabalené. Vše bez problémů 😉
KJ Avatar autora Klára Jirotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2026
Jsem nadsena
MP Avatar autora Markéta Peterková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Mám od Notasheep asi 10 párů náušnic, všechny jsou krásné, jsou lehké, dobře se nosí. Ráda je střídám.
GB Avatar autora Gabriela Blašková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Vše perfektní, rychlé dodání, hezké balení, dárek navíc také potěšil!
ZO Avatar autora Zuzana Olahová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
JP Avatar autora Jana Poncarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.4.2026
Lehké, originální, určitě ne poslední nakup.

Ovládací prvky výpisu

633 položek celkem